Samandıra oto döşeme

Oto deri döşeme, deri kaplama, koltuk kılıfları hizmetlerini Samandıra oto döşeme olarak en uygun fiyatla gerçekleştirmekteyiz. Her marka aracın koltuk tamiri, koltuk döşeme, kılıf değiştirme işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Samandıra oto döşeme

Firma olarak, bakıma ihtiyaç duyan araçlarınızın tüm koltuk değişim ve tamir işlemlerini yapıyoruz. Tamir, değişim ve bakımını yaptığımız tüm ürünler orjinal olup, bir yıl firmamız garantisi altındadır.

Samandıra oto döşeme olarak vizyonumuz Fiyat / Performans açısından en konforlu hizmeti sağlamaktır.

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz. Oto deri ve koltuk döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Samandıra oto döşeme hizmetleri

Firma olarak müşterilerimize oto deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz. Alanında uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto Döşeme Hizmetleri
  • Direksiyon Kaplama
  • Özel Koltuk Kılıfları
  • Kapı Döşemeleri
  • Tavan Döşemeleri
  • Kumaş Döşeme

Araçlara uyguladığımız ürünler orjinal hakiki/suni deridir. Hakiki veya suni deri çeşitleri ile aracınızın kapılarını, direksiyonun göğsünü özel işlemlerle de kaplıyoruz.

Samandıra oto döşeme fiyatları

Fiyatlarımız, ürünün hasarı ve durumuna ya da yapılması talep edilen uygulamaya göre belirlenir. Ahşap maun işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz. Arızalı, değişim ve bakıma ihtiyaç duyulan araca ait en uygun teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hakkımızda

Oto döşeme, iç dizayn üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip etmektedir. Böylece müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edindik. Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Firmamız araç döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, tüm bölgelere hizmet vermektedir. Oto döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren firmamızı tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.