Oto Kumaş Döşeme

Oto kumaş döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.
Oto kumaş döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren Sancaktepe Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından dilediği kumaşı seçerek, koltuklarını yeniden yaptırabilirler.

 Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından dilediği kumaşı seçerek, koltuklarını yeniden yaptırabilirler.

Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmet

Aracınızın deri ve ya kumaş döşemeleri zamanla inip bindikçe yıpranmaya yırtılmaya başlamaktadır. Ayrıca sigara içilen arabaların döşemelerindede sigara yanıkları oluşmaktadır.

Bu şekilde yırtılan ve ya sigara yanığı olan döşemelerin parça bazında kumaşlarını ve ya derilerini değiştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde çok aracın kumaşları ve derileri mevcuttur. Değiştirilen parça kesinlikle orjinaliyle bire bir olmaktadır.

Oto Döşemelik Hakiki Deri
Oto döşemelik hakiki deriler otomobil gruplarında kullanılmak üzere özel olarak tabaklanan ve boyanan derilerdir. Hakiki deriler dana bizon gibi hayvanların postundan imal edilirler. Organik bir ürün olduğundan sıcak bir dokunuş hissi vermektedir. Yine suni derilerde olduğu gibi pek çok desende ve renkte üretilebilirler. Orta üst düzey otomobillerde koltuk döşemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır

Oto Döşemelik Deri Kullanım Alanları

Oto döşemelik hakiki deri sıcak ve yumuşak dokusu ile kullanıcı için oldukça kuvvetli iç mekan deneyimi sunar. Bu deriler özel olarak tabaklanır ve boyanırlar. Hakiki deri en çok koltuk döşemelerinde ve direksiyon kaplamasında kullanılırlar. Bazı araçlarda ise kapı ve göğüs kaplamalarında kullanılırlar. Kullanıldığı her noktada araca şık bir görünüm sağlamaktadır.

Suni Deri Avantaj ve Dezavantajları

Suni deri çok dayanıklı ve su geçirmez bir üründür. Rengini uzun süre muhafaza eder ve güneş ışınlarından çok etkilenmezler. Yüzlerce desende ve renkte üretilebilirler. Bu sayede ara tonlarda ürün bulmak kolaylaşır. Ter ve suya karşı dayanıklıdır. Parlak yüzeyi kolayca nemli bir bez yardımı ile temizlenebilir. Çoğunlukla ekstra bir bakım gerektirmez. Esnek yapısı sayesinde çoğu kaplama uygulaması için kolay bir uygulama sunar.

Bunların yanı sıra suni derinin dezavantajları da bulunmaktadır. Güneş ışığı altında çok ısınır ve kolayca soğumaz. Yapısı itibari ile sıcak soğuğu direk iletir.

Hakiki Deri Avantajları

Hakiki deri organik bir malzeme olduğundan kullanıcıya sıcak bir doku sunar. Kullanımı konforludur. Güzel mat bir görünümü vardır. Güneş altında çok ısınmaz suni deriye göre ısı iletimi daha azdır.

 

Oto Kumaş Döşeme için Bir Yanıt

  1. Pingback: Oto Döşeme Hizmetleri — Sancaktepe Oto Döşeme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.