Oto Döşeme

Genelde oto döşeme kumaşları sigara yanığı ve kullanıma bağlı olarak yıpranabilmektedir. Bu yıpranan kumaşlar ancak muadil oto koltuk kumaşı veya kapı döşemesi kumaşı ile değiştirilebilir.
Yeni parçanın mümkünse bire bir aynı malzeme olması tercih sebebidir. Fakat aynı kumaş bulunamazsa benzer renk ve desene sahip kumaş da kullanılabilir.

Sentetik malzemeden imal edilmiş oto döşemelik suni derilerde çok çeşitli renk seçenekleri sunuyoruz.

Sancaktepe Oto Döşeme firması olarak müşterilerimize deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz.

Oto Döşeme Kumaşları

Firma olarak, araçlara uyguladığımız ürünler orjinal hakiki/suni deridir. Talebinize göre hakiki veya suni deri çeşitleri ile aracınızın kapılarını, direksiyonun göğsünü özel işlemlerle kaplıyoruz.

Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü olan ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır

Oto Döşeme Kumaşları

Döşeme ve iç dizayn üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz

Kumaş Çeşitleri

Genellikle döşeme kumaşı sigara yanığı ve kullanıma bağlı olarak yıpranmaktadır. Bu yıpranan kumaşlar ancak muadil oto koltuk kumaşı veya kapı döşemesi kumaşı ile değiştirilebilir. Yeni parçanın mümkünse birebir aynı malzeme olması tercih sebebidir. Fakat aynı kumaş bulunamazsa benzer renk ve desene sahip kumaş da kullanılabilir.

Kapı döşeme kumaşları genellikle takım olarak değiştirildiğinden uyum yakalamak daha kolaydır. Tek gereken doğru kumaşı bulmaktır. Bunun için de EMEF oto döşemeyi tercih edebilirsiniz.

Oto Koltuk Döşemesi Kumaşı

Firma olarak çok çeşitli malzemeleri stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Otomobillerin pek çoğunun kapı döşemelerinde belli miktarda kumaş bulunmaktadır.

Bu kumaşların zamanla altındaki sünger kısım çürümekte ve sarkma yapmaktadır. Kapı döşemesi kumaşı değiştirilmeden önce eski kumaş tamamen sökülmeli ve kumaşın yapıştırılacağı kısım temizlenmelidir. Temizlenen kısma ve yapıştırılacak kumaşa kundura tipi yapıştırıcı uygulanmalı ve yapıştırma işlemi yapılmalıdır.

Kapı döşemesi kumaşı genellikle araç içinde takım olarak değiştirildiğinden dolayı uyum yakalamak daha kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.