Oto Döşeme Hizmetleri

Oto Döşeme hizmetleri için, uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz
Her biri alanında uzman kadrolarımızla Sancaktepe oto döşeme hizmetleri için kaliteden ödün kesinlikle vermeksizin en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Bu nedenle işçilik hatalarına karşı tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır.

Oto Döşeme olarak vizyonumuz sizlere Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur.

 

Oto Döşeme Hizmetleri

Sancaktepe Oto Döşeme firması olarak müşterilerimize oto deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz.

Oto döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto Döşeme Hizmet Grupları

Direksiyon Kaplama
Özel Koltuk Kılıfları
Kapı Döşemeleri
Tavan Döşemeleri
Kumaş Döşeme

Tecrübe

Oto döşeme ve iç dizayn üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.