Deri direksiyon kaplama

Deri direksiyon kaplama işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1. sınıf deriler ile yapılır. Aracınızın derili ya da plastik direksiyonları orjinaline en uygun şekilde firmamız tarafından kaplanmaktadır
Oto döşeme ve direksiyon kaplama üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Kaplanmadan önce tecrübeli ekibimiz tarafından sökülüp deri kaplama işlemi bittikten sonra tekrar takılmaktadır. Bu işlem sonrasında airbag da herhangi bir sorun oluşmamasına özen gösterilir.

Kaplama işlemi tamamıyla el işçiliği olup hakiki derilerle milimetrik şekilde uygulandıktan sonra el dikişi ile sonlandırılmaktadır. Bu işlem randevu alınarak ortalama 3-4 saat sürmektedir.

Oto döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto döşeme ve deri kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren Oto Döşeme‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Hizmetler

Sancaktepe Oto Döşeme firması olarak müşterilerimize oto deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz.

Oto döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto Döşeme Hizmetleri

Direksiyon Kaplama
Özel Koltuk Kılıfları
Kapı Döşemeleri
Tavan Döşemeleri
Kumaş Döşeme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.