Blog Right Sidebar

Genelde oto döşeme kumaşları sigara yanığı ve kullanıma bağlı olarak yıpranabilmektedir. Bu yıpranan kumaşlar ancak muadil oto koltuk kumaşı veya kapı döşemesi kumaşı ile değiştirilebilir.

Oto kumaş döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Oto Döşeme hizmetleri için, uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz

Oto tavan döşeme ve yenileme işlerinde kaliteden ödün vermeden minimum kar ile çok iş yapmayı görev edindik

Oto deri ve kumaş tamiri işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren Sancaktepe Oto Döşeme ‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Oto deri döşemede derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Tüm araçların deri körük ve topuz yenileme işlemi firmamız tarafından orjinaliyle bire bir şekilde ya da kendi zevkinize göre kısa bir süre içinde yapılmaktadır.

Deri direksiyon kaplama işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1. sınıf deriler ile yapılır. Aracınızın derili ya da plastik direksiyonları orjinaline en uygun şekilde firmamız tarafından kaplanmaktadır

Sancaktepe Oto Döşeme, oto deri döşeme, deri kaplama, koltuk kılıfları hizmetlerini 1. sınıf ürün ve en uygun fiyatla gerçekleştirmektedir. Her marka aracın koltuk tamiri, koltuk döşeme, kılıf değiştirme işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Oto deri döşeme, deri kaplama, koltuk kılıfları hizmetlerini Samandıra oto döşeme olarak en uygun fiyatla gerçekleştirmekteyiz. Her marka aracın koltuk tamiri, koltuk döşeme, kılıf değiştirme işlemleri itina ile yapılmaktadır.

BU WEB SİTESİ ALAN ADI, SEO ÇALIŞMALARI VE TASARIMI İLE BİRLİKTE KOMPLE SATILIKTIR.İRTİBAT İÇİN ARAYINIZ
Desteği Başlat
Merhaba; Oto Döşeme Hizmetlerine hoş geldiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.